Στο φετινό τουρνουά θα συμμετάσχουν 76 ομάδες όλων των κατηγοριών. Πιο κάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα των αγώνων και τις ομάδες που συμμετέχουν στο τουρνουά.
ΑΝΤΡΕΣ
1ος |
2ος |
3ος |
4ος |
5ος |
Α1 ΚΑΝΑΛΑΚΙ |
Β1 ΠΟΙΚΙΛΛΙΕΣ |
Γ1 ΚΑΡΝΤΑΣΙΑ |
Δ1 ΜΠΟΤΙΛΙΑ |
Ε1 FLOKIA |
Α2 ΤΡΙΠΛΕΤΑ |
Β2 4G |
Γ2 ARTA MAVERICKS |
Δ2 ALEMAOU |
Ε2 OKLA – ΧΩΜΑ |
Α3 ΧΑΡΤΙΝΟ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΑΚΙ |
Β3 ΧΑΒΑΛΕΝΤΣΙΑ |
Γ3 BODY ΧΤΙΣΤΕΣ |
Δ3 COSMOS UNION |
Ε3 ΠΑΝΑΣΧΕΤΙΑΚΟΣ |
Α4 LOS ANGELES STRIPPERS |
Β4 78 |
Γ4 PREVEZA BULLS |
Δ4 ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ |
Ε4 ΒΟΝΙΤΣΑ TEAM |
6ος |
7ος |
8ος |
9ος |
10ος |
ΣΤ1 ΛΙΟΚΙΑΤΖΗΔΕΣ |
Ζ1 ΑΧΡΗΣΤΑ ΥΛΙΚΑ |
Η1 ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ |
Θ1 ΤΑΒΕΡΝΑ ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ |
Ι1 ΞΕΓΥΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΙΑΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ |
ΣΤ2 ΤΡΕΙΣ ΚΙ Ο ΣΚΟΥΛΙΟΣ |
Ζ2 ΟΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ |
Η2 BOIS AND ZOIS |
Θ2 CLEVELAND – ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ |
Ι2 MIGHTY BULLS |
ΣΤ3 SUPERKILL |
Ζ3 ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ ΜΠΑΝΙ |
Η3 ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ |
Θ3 MEZZO |
Ι3 ΧΑΛΙΑΜΟΥΤΡΕΣ |
ΣΤ4 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ |
Ζ4 WALKERS |
Η4 ΣΥΡΡΑΚΟ BULLS |
Θ4 PORTLAND TRAIL BLAZZERS |
Ι4 ΟΙ ΜΙΣΟΙ |
|
|
Η5 ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΑΓΓΟΥΡΙΑ |
Θ5 L.A.P.D. |
Ι5 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΜΑΡΙΝΑΣ |
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ
1ος |
2ος |
3ος |
4ος |
Α1 ΒΑΒΕΤΣΗ |
Β1 ΑΘΛΗΣΙΣ |
Γ1 TERROVO TEAM |
Δ1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ |
Α2 ΜΠΕΛΛΟΥ |
Β2 GRAND FAMILY |
Γ2 ΛΑΜΠΡΗ |
Δ2 ΚΑΛΑΝΤΖΗ |
Α3 DITROIT PISTOLS |
Β3 ΤΣΟΥΜΕ |
Γ3 ΝΤΟΥΣΙΑ |
Δ3 ΚΙΣΤΗ |
Α4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ |
Β4 ΑΛΦΑΝΤΑΚΗ |
Γ4 IBATE ANITAKO |
Δ4 ΜΙΧΟΥ |
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ
ΠΑΙΔΕΣ
1ος |
2ος |
Α1 MORE BASKETBALL |
Β1 ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ |
Α2 ΧΕΛΩΝΟΝΙΤΖΑΚΙΑ |
Β2 FANTASTIC 4 |
Α3 ORLANDO TRAGIC |
Β3 THOUNDERS |
Α4 ALL STAR |
|
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1ος |
Α1 POWER PASS GIRLS |
Α2 Η ΚΛΙΚΑ |
Α3 ΑΠ’ ΟΛΑ |
Α4 THUNDERCATS |
ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ 1η ΟΜΑΔΑ – 4η ΟΜΑΔΑ και 2η ΟΜΑΔΑ – 3η ΟΜΑΔΑ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ος |
Α1 ΟΙ ΑΠΑΙΚΤΕΣ |
Α2 ΚΟΚΚΙΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ |
Α3 FUTURE STARS |
ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΕΛΙΚΟ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
1ος |
Α1 DREAM TEAM |
Α2 ΟΙ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΟΙ |
Α3 CHICAGO FIRES |
ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΕΛΙΚΟ
Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων εδώ