ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΑΠO 200 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
Ο ανταγωνισμός αναμένεται μεγάλος, ειδικά όσο θα προχωρά το τουρνουά και τα πρώτα «στοιχήματα» για τα ποια θα είναι η ομάδα που θα κατακτήσει την πρώτη θέση δίνουν και παίρνουν...
Να σημειώσουμε πως έχουν δηλώσει συμμετοχή και ομάδες από γειτονικές της Πρέβεζας πόλεις.
Τα... καλύτερα έρχονται για το 3 on 3 της Πρέβεζας...
Το μπάσκετ στα... καλύτερά του και η 2η ημέρα αναμένεται εξίσου ενδιαφέρουσα...
Τα αποτελέσματα και το πρόγραμμα:
Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Παρασκευή 25/7 18.00 γήπεδο 3 Πιτσιλωτοί βάτραχοι – Μαύρη κιμωλία
Παρασκευή 25/7 18.30 γήπεδο 3 Μαύρη κιμωλία – Τρελές κατσίκες
Παρασκευή 25/7 19.00 γήπεδο 3 Τρελές κατσίκες – Πιτσιλωτοί βάτραχοι
Σάββατο 26/7 18.00 γήπεδο 3 Μαύρη κιμωλία – Πιτσιλωτοί βάτραχοι
Σάββατο 26/7 18.30 γήπεδο 3 Τρελές κατσίκες – Μαύρη κιμωλία
Σάββατο 26/7 19.00 γήπεδο 3 Πιτσιλωτοί βάτραχοι – Τρελές κατσίκες
Κυριακή 27/7 Τελικός 1ος – 2ος
Κατηγορία ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Παρασκευή 25/7 18.00 γήπεδο 4 Ατρόμητος – Μούσες
Παρασκευή 25/7 18.15 γήπεδο 4 Γοργόνες – Σειρήνες
Παρασκευή 25/7 18.30 γήπεδο 4 Sugarchampions – Ατρόμητος
Παρασκευή 25/7 18.45 γήπεδο 4 Σειρήνες – Μούσες
Παρασκευή 25/7 19.00 γήπεδο 4 Γοργόνες – Sugarchampions
Σάββατο 26/7 18.00 γήπεδο 4 Sugarchampions – Σειρήνες
Σάββατο 26/7 18.15 γήπεδο 4 Ατρόμητος – Γοργόνες
Σάββατο 26/7 18.30 γήπεδο 4 Μούσες – Sugarchampions
Σάββατο 26/7 18.45 γήπεδο 4 Σειρήνες – Ατρόμητος
Σάββατο 26/7 19.00 γήπεδο 4 Μούσες – Γοργόνες
Κυριακή 27/7 18.00 γήπεδο 3 1ος – 4ος (Ημιτελικός)
Κυριακή 27/7 18.00 γήπεδο 4 2ος – 3ος (Ημιτελικός)
Κυριακή 27/7 Τελικός
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ – ΠΡΟΜΙΝΙ (2001-2002)
Παρασκευή 25/7 18.00 γήπεδο 5 Dream team – Red kings
Παρασκευή 25/7 18.00 γήπεδο 7 Αγία Τριάδα – ALLSTAR
Παρασκευή 25/7 18.15 γήπεδο 5 Dream team – ALL STAR
Παρασκευή 25/7 18.15 γήπεδο 7 Αγία Τριάδα – Redkings
Παρασκευή 25/7 18.30 γήπεδο 5 Dreamteam – Αγία Τριάδα
Παρασκευή 25/7 18.30 γήπεδο 7 ALL STAR – Red kings
Σάββατο 26/7 18.00 γήπεδο 5 Dream team – Red kings
Σάββατο 26/7 18.00 γήπεδο 7 Αγία Τριάδα – ALLSTAR
Σάββατο 26/7 18.15 γήπεδο 5 Dream team – ALL STAR
Σάββατο 26/7 18.15 γήπεδο 7 Αγία Τριάδα – Redkings
Σάββατο 26/7 18.30 γήπεδο 5 Dreamteam – Αγία Τριάδα
Σάββατο 26/7 18.30 γήπεδο 7 ALL STAR– Red kings
Κυριακή 27/7 Τελικός 1ος – 2ος
Όμιλοι Κατηγορίας ΠΑΙΔΩΝ (1999-2000)
1ος Όμιλος |
2ος Όμιλος |
Τραγανοί Κάβουρες |
Εμπρηστές |
Typhoon 2000 |
Splash Brothers |
Τρελή Γαρίδα |
Παρτάλια |
Τηγανιτές Πατάτες |
Βαβέτσης Junior |
More Games |
|
Πρόγραμμα αγώνων 1ου ομίλου ΠΑΙΔΩΝ
Αγωνιστική |
Α’ Ομάδα |
Β’ Ομάδα |
Ημερομηνία |
Ώρα-σκορ |
Γήπ. |
1η Αγωνιστική |
Τραγανοί Κάβουρες |
Typhoon 2000 |
24/7/2014 |
15-2 |
1 |
2η Αγωνιστική |
Τρελή Γαρίδα |
Τηγανιτές Πατάτες |
24/7/2014 |
8-15 |
2 |
3η Αγωνιστική |
Τραγανοί Κάβουρες |
More Games |
24/07/2014 |
13-11 |
4 |
4η Αγωνιστική |
Τρελή Γαρίδα |
More Games |
24/7/2014 |
7-15 |
4 |
5η Αγωνιστική |
Τραγανοί Κάβουρες |
Τρελή Γαρίδα |
25/7/2014 |
18.00 |
1 |
6η Αγωνιστική |
Typhoon 2000 |
Τηγανιτές Πατάτες |
25/07/2014 |
18.00 |
2 |
7η Αγωνιστική |
More Games |
Typhoon 2000 |
25/07/2014 |
18.45 |
3 |
8η Αγωνιστική |
Τραγανοί Κάβουρες |
Τηγανιτές Πατάτες |
26/7/2014 |
18.00 |
1 |
9η Αγωνιστική |
Typhoon 2000 |
Τρελή Γαρίδα |
26/7/2014 |
18.00 |
2 |
10η Αγωνιστική |
More Games |
Τηγανιτές Πατάτες |
26/07/2014 |
18.45 |
3 |
Πρόγραμμα αγώνων 2ου ομίλου ΠΑΙΔΩΝ
Αγωνιστική |
Α’ Ομάδα |
Β’ Ομάδα |
Ημερομηνία |
Ώρα-σκορ |
Γήπ. |
1η Αγωνιστική |
Εμπρηστές |
Splash Brothers |
24/7/2014 |
10-15 |
1 |
2η Αγωνιστική |
Παρτάλια |
Βαβέτσης Junior |
24/7/2014 |
11-10 |
2 |
3η Αγωνιστική |
Εμπρηστές |
Παρτάλια |
25/07/2014 |
18.20 |
1 |
4η Αγωνιστική |
Splash Brothers |
Βαβέτσης Junior |
25/7/2014 |
18.20 |
2 |
5η Αγωνιστική |
Εμπρηστές |
Βαβέτσης Junior |
26/7/2014 |
18.20 |
1 |
6η Αγωνιστική |
Splash Brothers |
Παρτάλια |
26/07/2014 |
18.20 |
2 |
Τελική Φάση:
|
Α’ Ομάδα |
Β΄ Ομάδα |
Ημερομηνία |
Ώρα |
Γήπ. |
Ημιτελικός |
1ος Α’ ομίλου |
2ος Β’ Ομίλου |
27/7/2014 |
18.00 |
1 |
Ημιτελικός |
1ος Β’ ομίλου |
2ος Α’ Ομίλου |
27/7/2014 |
18.00 |
2 |
Τελικός |
|
|
27/7/2014 |
|
|
Όμιλοι Κατηγορίας Ανδρών
1ος Όμιλος |
2ος Όμιλος |
3ος Όμιλος |
4ος Όμιλος |
DNS |
Zoomserie |
Drink Team |
Α.Ε.Β. |
Κανίβαλοι |
Ατζαγκούν |
Vagandundos |
Sirako Bulls |
Συντρίμ Team |
Έμπυροι |
ΒΟΝΙΤΣΑ |
Flying Tropics |
Οικοδόμοι |
Διεθνείς |
Α.Ο.Δ.Ε. |
Ανώνυμοι |
5ος Όμιλος |
6ος Όμιλος |
7ος Όμιλος |
8ος Όμιλος |
2good4U |
Τα Καρντάσια |
Προδότες |
Ionio Beach Bar |
Ομάδα Μπάκου |
Τα πριάρια |
Έτσι… |
Outsiders |
Καναλακιώτες |
420 |
4D |
Άχρηστα Υλικά |
3 D |
Ιπτάμενα Ελάφια |
Γύπες |
Straight to hell |
9ος Όμιλος |
10ος Όμιλος |
Preveza Heat |
Παλιοσειρές |
T.F.R.M.C. |
Αλκοολικός Αστέρας |
Bacardi Tel Aviv |
Τελειωμένοι |
Τα κομάντος |
ACS |
|
31 + |
Πρόγραμμα Αγώνων:
(1ος όμιλος)
Πέμπτη 24/7 18.40 γήπεδο 1 Κανίβαλοι – Οικοδόμοι 14-12
Πέμπτη 24/7 19.20 γήπεδο 1 Συντρίμ team – Οικοδόμοι 14-13
Πέμπτη 24/7 21.20 γήπεδο 1 Κανίβαλοι – D.N.S. 5-15
Παρασκευή 25/7 21.20 γήπεδο 3 D.N.S. – Οικοδόμοι
Παρασκευή 25/7 20.40 γήπεδο 2 Συντρίμ team – D.N.S.
Παρασκευή 25/7 21.20 γήπεδο 1 Κανίβαλοι – Συντρίμ team
(2ος όμιλος)
Πέμπτη 24/7 21.20 γήπεδο 2 Έμπυροι – Zoomserie 8-16
Πέμπτη 24/7 20.40 γήπεδο 2 Έμπυροι – Ατζαγκούν 8-10
Πέμπτη 24/7 20.40 γήπεδο 3 Zoomserie – Διεθνείς 16-3
Παρασκευή 25/7 20.40 γήπεδο 3 Ατζαγκούν – Διεθνείς
Παρασκευή 25/7 21.20 γήπεδο 4 Έμπυροι – Διεθνείς
Παρασκευή 25/7 21.20 γήπεδο 2Zoomserie – Ατζαγκούν
(3ος όμιλος)
Πέμπτη 24/7 18.40 γήπεδο 3 Βόνιτσα – ΑΟΔΕ 10-13
Πέμπτη 24/7 20.00 γήπεδο 3 Drinkteam – Vagandundos 15-12
Πέμπτη 24/7 19.20 γήπεδο 4 ΑΟΔΕ – Vagandundos 15-12
Παρασκευή 25/7 19.20 γήπεδο 1 Drinkteam – Βόνιτσα
Παρασκευή 25/7 20.00 γήπεδο 4 Drinkteam – ΑΟΔΕ
Παρασκευή 25/7 20.00 γήπεδο 3 Βόνιτσα – Vagandundos
(4ος όμιλος)
Πέμπτη 24/7 19.00 γήπεδο 1 Α.Ε.Β. – Flyingtropics 11-12
Πέμπτη 24/7 19.40 γήπεδο 2 Α.Ε.Β. - Ανώνυμοι 13-7
Πέμπτη 24/7 20.20 γήπεδο 4 Συρράκο Bulls – Α.Ε.Β. 15-6
Παρασκευή 25/7 19.20 γήπεδο 2 Συρράκο Bulls – Flying tropics
Παρασκευή 25/7 20.40 γήπεδο 1 Συρράκο Bulls – Ανώνυμοι
Παρασκευή 25/7 20.00 γήπεδο 1 Ανώνυμοι – Flyingtropics
(5ος όμιλος)
Πέμπτη 24/7 19.00 γήπεδο 2 3 D – Ομάδα Μπάκου 8-15
Πέμπτη 24/7 19.40 γήπεδο 3 Καναλάκι – Ομάδα Μπάκου 2-11
Πέμπτη 24/7 20.20 γήπεδο 3 3 D – Καναλάκι 11-6
Παρασκευή 25/7 19.20 γήπεδο 4 3 D – 2good4U
Παρασκευή 25/7 19.40 γήπεδο 3 Καναλάκι – 2good4U
Παρασκευή 25/7 20.20 γήπεδο 3 2good4U – Ομάδα Μπάκου
(6ος όμιλος)
Πέμπτη 24/7 21.00 γήπεδο 2 Τα καρντάσιαν – Ιπτάμενα ελάφια 15-3
Πέμπτη 24/7 20.20 γήπεδο 2 Τα καρντάσιαν – 420
Πέμπτη 24/7 21.00 γήπεδο 4 420 – Τα πριάρια 14-15
Παρασκευή 25/7 19.40 γήπεδο 1 Τα καρντάσιαν – Τα πριάρια
Παρασκευή 25/7 20.20 γήπεδο 4 Ιπτάμενα ελάφια – Τα πριάρια
Παρασκευή 25/7 21.00 γήπεδο 4 420 – Ιπτάμενα ελάφια
(7ος όμιλος)
Πέμπτη 24/7 19.40 γήπεδο 4 Προδότες – 4 D 15-12
Πέμπτη 24/7 20.00 γήπεδο 4 Γύπες – Έτσι 6-15
Πέμπτη 24/7 20.40 γήπεδο 1 Προδότες – Γύπες 16-6
Παρασκευή 25/7 20.00 γήπεδο 2 Προδότες – Έτσι
Παρασκευή 25/7 20.40 γήπεδο 4 4 D – Γύπες
Παρασκευή 25/7 21.00 γήπεδο 1 4 D – Έτσι
(8ος όμιλος)
Πέμπτη 24/7 19.20 γήπεδο 2 Ιόνιο beachbar – Άχρηστα υλικά 11-15
Πέμπτη 24/7 20.00 γήπεδο 2 Outsiders – Straight to hell 10-15
Πέμπτη 24/7 20.40 γήπεδο 4 Άχρηστα υλικά – Straighttohell 7-10
Παρασκευή 25/7 21.00 γήπεδο 3 Ιόνιοbeach bar – Straight to hell
Παρασκευή 25/7 20.20 γήπεδο 2 Ιόνιοbeachbar – Outsiders
Παρασκευή 25/7 21.00 γήπεδο 2 Άχρηστα υλικά – Outsiders
(9οςόμιλος)
Πέμπτη 24/7 20.00 γήπεδο 1 Πρέβεζαheat – BacardiTelAviv 11-9
Πέμπτη 24/7 18.40 γήπεδο 2 Τακομάντο – T.F.R.M.C. 1-15
Πέμπτη 24/7 21.00 γήπεδο 1 Πρέβεζα heat – Τα κομάντο 15-7
Παρασκευή 25/7 18.40 γήπεδο 1 Πρέβεζα heat – T.F.R.M.C.
Παρασκευή 25/7 19.40 γήπεδο 4 BacardiTelAviv – Τα κομάντο
Παρασκευή 25/7 19.00 γήπεδο 2 BacardiTelAviv - T.F.R.M.C.
(10ος όμιλος)
Πέμπτη 24/7 19.00 γήπεδο 3 ACS – 31+ 12-16
Πέμπτη 24/7 19.20 γήπεδο 3 Τελειωμένοι – 31+ 13-15
Πέμπτη 24/7 19.40 γήπεδο 1 Παλιοσειρές – Αλκοολικός Αστέρας 9-7
Πέμπτη 24/7 21.00 γήπεδο 3 Αλκοολικός Αστέρας - ACS 13-7
Πέμπτη 24/7 20.20 γήπεδο 1 Παλιοσειρές – Τελειωμένοι
Παρασκευή 25/7 18.40 γήπεδο 2 Αλκοολικός Αστέρας -31+
Παρασκευή 25/7 19.00 γήπεδο 1 Παλιοσειρές – 31+
Παρασκευή 25/7 20.20 γήπεδο 1 Τελειωμένοι - ACS
Παρασκευή 25/7 19.40 γήπεδο 2 Παλιοσειρές – ACS
Παρασκευή 25/7 19.20 γήπεδο 3 Αλκοολικός Αστέρας – Τελειωμένοι
Παρατηρήσεις:
-
Η 1η ομάδα κάθε ομίλου προκρίνεται απ’ ευθείας στις 16 (10 ομάδες).
-
Οι δέκα 2ες ομάδες, η 3η ομάδα του 10ου ομίλου και η καλύτερη 3η των 9 ομίλων (12 ομάδες) θα παίξουν μεταξύ τους, σε νοκ άουτ αγώνες – ύστερα από κλήρωση, για την πρόκριση στους 16.
-
Στις 2 πρώτες φάσεις δεν θα συναντηθούν ομάδες από τον ίδιο όμιλο.
ΡΕΠΟΡΤΑΖ: Παναγιώτης Τσόγκας, Δημήτρης Πάτσης