Κυριακή, 11 Οκτωβρίου 2015 03:02

Εύκολη νίκη για την Α.Ε. Πρέβεζας επί του Α.Ο. Πλαγιάς με 4-1

Εύκολη νίκη επί του ΑΟ Πλαγιάς πέτυχε η Αθλητική Ένωση Πρέβεζας με σκορ 4-1 παρά το γεγονός πως βρέθηκε από νωρίς πίσω στο σκορ.

IMG 6851

Στο 18΄ ο ΑΟ Πλαγιάς κατάφερε να προηγηθεί με γκολ του Σταμουλάκη, ενώ στο 34΄ο Δαρδαμάνης σημείωσε το 1-1 στέλνοντας τις δύο ομάδες ισόπαλες στα αποδυτήρια για την ανάπαυλα του ημιχρόνου.

IMG 6847

Στο 2ο ημίχρονο η Ένωση ήταν φανερά καλύτερη και με γκολ του Κώστα στο 53΄ έκανε την ανατροπή. Στο 58΄και πάλι ο Δαρδαμάνης σημείωσε το 3-1 και το τελικό 4-1 διαμόρφωσε στο 65΄ ο Ζέρης με πολύ όμορφο γκολ.