Εκτύπωση αυτής της σελίδας
Κυριακή, 07 Οκτωβρίου 2018 00:23

Δεν τα κατάφερε με αντίπαλο το Λέοντα η Νικόπολη – Νέο φιλικό κόντρα στον Πρωτέα (photo)

Την ήττα με σκορ 84-71 γνώρισε στο ΔΑΚ Πρέβεζας, η Νικόπολη, σε φιλική αναμέτρηση με αντίπαλο τον Λέοντα Μεσολογγίου, ομάδα που θα αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΒΔΕ.

IMG 9380

Οι «κιτρινόμαυροι» του Κώστα Παπίρη, ο οποίος δοκίμασε αρκετά πρόσωπα και σχήματα, ήταν ανταγωνιστικοί για περίπου 25 λεπτά, ωστόσο στο τρίτο δεκάλεπτο οι φιλοξενούμενοι «έχτισαν» μία μικρή διαφορά και πήραν εν τέλει τη φιλική νίκη.

IMG 9367

Η Νικόπολη δίνει νέο φιλικό αγώνα, σήμερα, Κυριακή, στις 5μ.μ. με αντίπαλο τον Πρωτέα.