1ο δρομολόγιο : Αφετηρία Ιαματικά λουτρά (κυανή ακτή)
: Τέρμα Αγροτική αγορά (λαϊκή παραγώγων)
Ώρα αναχώρησης : 08:00
Διαδρομή και στάσεις : Λουτρά- παλαιό Κ.Τ.Ε.Λ.-Φόρος- Λιμάνι (πλατεία Ανδρούτσου) – Φόρος – Κ.Τ.Ε.Λ_(Λ. Ιωαννίνων) – Αγροτική αγορά .
2ο δρομολόγιο : Αφετηρία Ιαματικά λουτρά (κυανή ακτή)
: Τέρμα Αγροτική αγορά (λαϊκή παραγώγων)
Ώρα αναχώρησης : 09:30
Διαδρομή και στάσεις : Λουτρά- Παντοκράτορας (εκκλησία) – Γήπεδο – Φόρος - Κ.Τ.Ε.Λ_(Λ. Ιωαννίνων) – Αγροτική αγορά .
3ο δρομολόγιο : Αφετηρία Ιαματικά λουτρά (κυανή ακτή)
: Τέρμα Αγροτική αγορά (λαϊκή παραγώγων)
Ώρα αναχώρησης : 10:30
Διαδρομή και στάσεις : Λουτρά- παλαιό Κ.Τ.Ε.Λ.-Φόρος- Λιμάνι (πλατεία Ανδρούτσου) – Φόρος – Κ.Τ.Ε.Λ_(Λ. Ιωαννίνων) – Αγροτική αγορά .
4ο δρομολόγιο : Αφετηρία Ιαματικά λουτρά (κυανή ακτή)
: Τέρμα Αγροτική αγορά (λαϊκή παραγώγων)
Ώρα αναχώρησης : 12:30
Διαδρομή και στάσεις : Λουτρά- Παντοκράτορας (εκκλησία) – Γήπεδο – Φόρος - Κ.Τ.Ε.Λ_(Λ. Ιωαννίνων) – Αγροτική αγορά .
Οι αναχωρήσεις των δρομολογίων από την αγροτική αγορά θα γίνονται αντίστροφα με την διαδρομή που ακολουθήθηκε από την ώρα αναχώρησης.
Τιμή εισιτηρίου : 1 ευρώ